Vaata otse

Arhiveeritud

2013.12.20 Maatriks +Maatriks + tutvustab uusi loenguid, filme, raamatuid, inimesi ja annab huvitavaid näpunäiteid eluks-oluks. Režissöör Õnne Luha.

2013.05.09 Maatriks +Maatriks + tutvustab erinevaid raamatuid, filme, loenguid, sissepaistvaid loovisikuid jt. Samuti pakub praktilisi näpunäiteid oma elu parendamiseks.
Selles saates räägime armastusest. Kas mehe ja naise hingesugulus lähisuhetes on midagi etteantut või tuleb "püha suhe" alles koos luua, üles ehitada? Kuidas aitab sellele kaasa India iidne armukultuur tantra? Ja kui see on saavutatud. siis kas kõik edaspidine on juba muretu?
Vestleme tantraõpetajatest hingesugulaste Niteni ja Santoshiga, kes on seda fenomeni õpetamas ka oma kursustel. Kuidas kohata kaasaja pahatihti hirmu ja masendust külvavaid meediauudiseid nii, et need ei teeks meid jõuetuks, ei haigestaks ega tapaks? Kuidas kohata tänaseid maailmakriise ja tulla toime neist sündiva lootusetusega - ökoloogias (sh kliimamanipulatsioonides ehk geoinsenerluses), majanduses, elementaarses toimetulekus? Vastus on - Armastus. Vestluskaaslaseks noor loodusnaine Mari Metsallik, kodulehe 'Elu tahke toiduta' (http://elutahketoiduta.blogspot.com/) ja Facebooki grupi 'Toortoit' perenaine, taimetark, ajakirja "Üks" Ilu rubriigi toimetaja.

2013.04.11 Maatriks +Maatriks + tutvustab uusi loenguid, filme, raamatuid, inimesi ja annab huvitavaid näpunäiteid eluks-oluks. Režissöör Õnne Luha.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23