Slidersection

Slider

Main

Promotions

Mainlive

Kava

  • <
  • E
  • T
  • K
  • N
  • R
  • L
  • P
  • >

08:30 TÄNA +*

Uudistesaate stuudiolaiendus, kus päevasündmustele antakse pikem kommentaar.

09:00 Draamaseriaal. Viis tärni 15/33*

Sari räägib seiklustest, intriigidest, suhetest ja elust ühes mainekas 5-tärni hotellis. Loo keskmes on liigutav armulugu hotelli pärija ja koristaja vahel. Üksikema Amelia oli vaevu jõudnud Grand Hotel Lindbergh’s oma uue tööga algust teha, kui armus kolleeg Stefan’isse, teadmata, et tegemist on hotelli omaniku pojaga, kes saladuskatte all püüab pereäri päästa. ZDF, 2005.

09:45 Terve tervis*

Tutvume seljateraapiaga, õpime oma keha ja organismi puhastama. Saadet juhib autor Riina Reiman-Männiste.

10:30 Linnaosa lood*

Tallinnas on tugevaid asumiseltse, kes on oma tegevusega kujundanud linnaosa oma nägu. Näiteks Põhja-Tallinnas on Telliskivi seltsi eestvõttel Soo tänav kujundatud ümber jalakäija- ja jalgratturisõbralikumaks.*** Selgub seegi, et asumiseltsid on muutunud arvestatavateks partneriteks kinnisvara arendajatele, kes on hakanud seltse kaasama juba üsna varajases planeeringustaadiumis. See võimaldab kahtlemata kergemini ja ühtlasi ka valutumalt arenguprojekte teostada.*** Lasnamäel seni otseselt asumiseltse ei ole, kuid algatus on juba tehtud. Tänavu suvel sai linnaosa toel ja elanike aktiivsel osavõtul kirju näo Kotka kaupluse trepp. Linnaosa lood vaatlevadki linnaelanike ja asumiseltside mõju kahes erinevas linnaosas. Saatejuht Üllar Luup.

11:00 Rahvaadvokaat*

Kui me räägime inimõigustest, ei saa mööda majandusest ja poliitikast. Veelgi enam - pole lihtsalt võimalik rääkida sellest kõigest üksnes Eesti kontekstis. Sest me elame maailmas, kus liblika tiivalöök võib kusagil mujal põhjustada tsunami - vähemalt ülekantud tähenduses. Andra Veidemanniga on inimõiguste üle arutlemas poliitikaanalüütik Ahto Lobjakas ja inimõiguste asjatundja Kari Käsper. Saate reþissöör on Andres Loorand, toimetaja Heidi Tammar. Meie e-posti aadress on rahavaadvokaat@tallinnatv.eu.

11:45 Pall korvi*

Saate teemad: Kalev/Cramo võitis VTB Ühisliigas kaks kohtumist järjest.*** Endine BC Kalev/Cramo leegionär, kahekordne Eesti meister Howard Frier kasvatab Eesti tulevikulootusi.*** TTÜ korvpallimeeskonna mängijad pürgivad Eesti koondisse. Stuudiokülaliseks on BC Kalev/Cramo mängija Gregor Arbet. Saatejuht Maxim Tuul.

12:15 Dokumentaalfilm. Loomingurõõm*

Etnograafiline dokumentaalfilm. Soome-ugri rahvad on osa unikaalsest maailmakultuuri perekonnast. Siin, Mari Vabariigis Orðanka vallas, sündis 1898. aastal mari dramaturgia rajaja Jakov Ðketan. Mari rahvas mäletab ja austab oma armastatud kirjanikku ning on tema üle uhke. Silmapaistva kirjaniku elu ja looming on säravaks leheks mari kirjanduse ajaloos. 2013. aasta kuulutati Marimaal kirjandusklassiku Jakov Ðketani aastaks, millega tähistati tema 115. sünniaastapäeva. Algatati projekt “Kodumaa meloodia“, mille käigus kutsuti augustis niidumarilastele külla Haanja Tantsu- Mängu- Laulu Selts Eestimaalt. Nende visiit oli vastukülaskäiguks sama aasta kevadel toimunud Marimaa Orðanka valla kollektiivi Eesti kontsertreisile. Reþissöör ja operaator: Aleksei Aleksejev. Tootja: Etnomeedia, 2014

13:05 Maatriks*

Vahel sa lihtsalt tead, et asjad on täpselt nii ja mitte teisiti. Sa pole seda kuulnud, näinud, ega teiste meeltega tajunud. See on seletamatu, intuitiivne, meeleväline. Maatriks on kõikide asjade algus, koht, kus kõik on olemas. Et saaks alati olla heas kontaktis nähtamatu maailmaga, piilub saade Maatriks sinna kuhu, tavasilm ei ulatu - piiramatute võimaluste maailma.

13:50 Oma Valitsus*

Oma Valitsus kajastab Tallinna Linnavolikogu olulisimaid ettevõtmisi. Teeme ülevaate volikogu istungitest ning räägime lahti linnaelanikku puudutavate otsuste tagamaad. Anname sõna erinevatele volikogus esindatud fraktsioonide esindajatele.

18:35 Nädal Pealinnas

Saates räägime Sõltumatu Tantsu Laval 05.novembril esietenduvast tantsulavastusest "Hundi teekond läbi Punamütsikese soolestiku", Eesti Tuletõrjemuuseumi 40dast sünnipäevast ja August Künnapu maalinäitusest "Tuletõrjujad ja teised", peatselt algavast mardilaadst ja Kristi Jõeste kindanäitusest "Külma vastu."

21:05 Itaalia miniseriaal. Anna Karenina 1/2

Rahvusvahelise koostööprojekti raames Lätis ja Leedus filmitud miniseeria äratab taas ellu Lev Tolstoi kuulsa traagilise armastusloo. Nimirollis on Vittoria Puccini 19. sajandi Vene aristokraadina, kes armub krahv Vronskisse ja on valmis tema nimel jätma oma abikaasa ja lapse, trotsides kõiki tolle aja kombeid. Kuid Vronskist on huvitatud ka Kitty, kes enne traagilist armukolmnurka Annat eeskujuks peab. Lev Tolstoi surematu lugu armastusest, abielust ja lahutusest on ka mõtisklus olemise tähendusest. Film valmis Kanada reþissööri käe all Itaalia, Hispaania, Prantsusmaa ja Saksamaa koostöös.

Livebox

Täna
2014-05-28

Saade vahendab kiireimat ja operatiivseimat infot pealinnas toimuvast.

Soovitused