Slidersection

Slider

Main

Promotions

Mainlive

Kava

  • <
  • E
  • T
  • K
  • N
  • R
  • L
  • P
  • >

00:30 TÄNA +*

Teeme juttu Eesti piiri küsimustest ja Eesti Energia juhi valimisest. Stuudios on Piirivalve erukolonel Henn Karits ja professor Mart Raukas.

08:30 TÄNA +*

Teeme juttu Eesti piiri küsimustest ja Eesti Energia juhi valimisest. Stuudios on Piirivalve erukolonel Henn Karits ja professor Mart Raukas.

09:45 Terve tervis*

CityMed Hambaravikliinkus teeme juttu igeme- ja luuplastikast ning uurime, missugused on kasutatavad abimaterjalid. Külastame Allika kauplust ning tutvustame tooteid, mida saab endale varuda 20.- 21. septembril toimuvatel Eesti Mee Päevadel. Saadet juhib autor Riina Reiman-Männiste.

10:30 Peterburi - Tallinn*

Hooaja esimeses saates külastame Kroonlinna, mis tähistas oma 310. sünnipäeva. Juba pikemat aega teeb Põhja-Tallinna linnaosa koostööd Kroonlinnaga. Mis meid ühendab ajaloos ja tänapäeval? Saate autor on Jevgenia Haponen, režissöör Sergei Ledenjov.

11:00 Itaalia miniseriaal. Ameerika tüdruk 1/2*

Susan Henderson on kaunis Itaalia päritolu naine, kes sai päranduseks iidse lossi väikeses Toscana linnas, mis aga osutus lagunevaks vanaks lobudikuks. Hoolimata kohalike elanike kiusust, salapärastest mõistatustest ja peidetud kunstiteostest leiab ta oma õnne ja armastuse.

16:00 Draamaseriaal. Armuleek 299/304*

Sveta kohtub lõpuks Olegiga. Oleg on veendunud, et nende kunagine füüsikaõpetaja tahab kätte maksta selle eest, et Oleg takistas koos sõpradega tema dissertatsiooni kaitsmise. Sveta kahtlustab, et kardetud füüsikaõpetaja võib olla Kirill.

16:45 Draamaseriaal. Armuleek 300/304*

Kirill saab aru, et Sveta on ta paljastanud. Prozorov taipab, et füüsikaõpetaja on elus ja varjab end teise nime all. Sveta jõuab Olegile teatada, et mõrvariks on Kirill, kuid satub ise maniaki pantvangiks.

20:30 TÄNA +

Uudistesaate stuudiolaiendus, kus päevasündmustele antakse pikem kommentaar.

21:15 Eesti Vabadusvõitlejate XXII kokkutulek Põltsamaal

Eesti Vabadusvõitlejate Liidu 22. Kokkutulek Põltsamaal algas pärgade asetamisega vabadussõja mälestussamba jalamile. Pärast vabadussõdalaste tamme istutamist liikusid osalejad pidulikus rongkäigus Niguliste kirikusse mälestusjumalateenistusele. Üritus jätkus lossihoovis lipuheiskamise ja tulesüütamisega. Kokkutulekut korraldas veteran ja Põltsamaa linna teenetemärgi kavaler Arnold Kull koostöös linnavalitsusega. Saate autorid Peeter Võsa ja Andres Vään.

21:45 Vaba mõtte klubi

Vaba Mõtte Klubi peamiseks jututeemaks on kapo ebaõnnestunud erioperatsioon, mis tõi päevavalgele teravad puudujäägid piirivalve töös, kapo ja siseministeeriumi tegemistes ning tekitas küsimuse valitsuse võimekuses asju ohjata. Erukolonel Leo Kunnas küsib, kas FSB ei taha mitte kapot hävitada?*** Teise teemana on kõne all isik, kes väidetavalt omastas 20 miljonit VEB fondi raha. Hardo Aasmäe sõnul on see isik juhtiv Reformierakonna liige.

22:45 Kakskõrvtibu (Saksamaa, 2009)

"Ludo ja Anna vahelisest suurest armastusest on möödas juba paar aastat ning saabunud on hall argipäev. Kui silmapiirile ilmub Ludo ekskallim Marie, muutub naine mõistagi armukadedaks ning ta hakkab mehe tegemisi hoolikamalt jälgima. Siis aga kohtab Anna oma kunagist head sõpra Ralfi ja Ludo võib ennast taas vabamalt tunda. „Kakskõrvtibu"" on järg Saksamaa kinodes võrdlemisi menukalt linastunud komöödiale ""Kõrvutu jänes"". Reþissöör Til Schweiger. Osades Til Schweiger, Nora Tschirner, Matthias Schweighöfer."

Livebox

Täna
2014-05-28

Saade vahendab kiireimat ja operatiivseimat infot pealinnas toimuvast.

Soovitused