Vaata otse

Tänane kava

2015.03.19 Reisile sinugaMeelelahutuslik reisisaade, mida juhib Anu Saagim. Kuhu täpselt sõiduks läheb, selgub saates ja sõltub loosiõnnest.

Reisile sinuga saadet saab vaadata ainult Eesti-siseselt.

Edgar Savisaar kinnitas saates „TeleTallinn“, et tema tervis on hea ning poliitikas vanus ei ole oluline. „Kaks põhilist USA presidendi kandidaati - Hillary Clinton ja Donald Trump – on 68-aastased ja alles alustavad poliitilise karjääri tippu minekut. Usun Platonit, kes ütles, et poliitikut tuleb tõsiselt võtta alles siis, kui ta saab 70-aastaseks,“ sõnas ta ja lisas, et uue noore põlvkonna tulemisest poliitikasse on omaette kultus saanud, kuigi seni pole ükski erakond sellest võitnud. "Mul on ka energiat, oi kui palju veel.“ „TeleTallinn“ neljapäeval, 19.11 kell 20.30.


"Tundub, et MTÜ-de ja SA-de loomine õnnestub ainult poliitikute hõimlastel, sugulastel ja tuttavatel, sest kes muu saab jälgida Brüsselis vastuvõetavaid otsuseid," rääkis analüütik Henri Sepp. "Näiteks teatas Euroopa Liit 2010. aastal, et liidus elab 20 miljonit inimest vaesuses ning nüüd asutakse vaesusega võitlema. Ja hopaa, 29. jaanuar 2010 moodustati Eestis MTÜ EAPN Eesti, mis võitleb vaesuse ja sotsiaalse tõrjutusega. Seega, nii kui raha hakatakse Brüsselis jaotama, on teatud seltskond Eestis selleks juba valmis."  Mõtleme taas teisipäeval, 03.11 kell 21.20.

Saate "Horisont" peateemaks oli Eesti Vabariigi immigratsioonipoliitika, pagulasküsimused, integratsioon, ning seekord olid saatekülalisteks kolm tumedanahalist Eestis elavat inimest: laulja Raimondo Laikre, korvpallitreener Howard Frier ja tantsutreener Monika Tuvi. Saates räägiti sellest, kuidas suhtutakse Eestis tumedanahalistesse? Vastati küsimusele, kas peale seda kui Euroopa meediat on tabanud pagulashüsteeria, on hakatud tumedanahalistesse halvemini suhtuma? Saade oli eetris neljapäeval, 19.novembril algusega kell 21:20.

Rahvalõõts

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23