Slidersection

Slider

Main

Promotions

Mainlive

Kava

  • <
  • E
  • T
  • K
  • N
  • R
  • L
  • P
  • >

08:15 Pühapäevatee*

Räägime hooaja lõpetamisest, saate kordustest suvel, anname kaasa omapoolsed head soovid ja pakume kuulata väikest kontserti meie saates esinenud lauljatelt. Toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi. │ Kontsert: 1. Väino Puura, Siis, kui sirel valge õide lööb 2. Anne Adams, Sa oled mu järv 3. Jaan Arder, Kodu ja ristikhein 4. Erich Krieger, Järv leegib eha paistel 5. Ervin Lillepea, Vanaema aed 6. Siiri Känd, Õnne mosaiik 7. Mait Maltis, Saaremaa rannal 8. Karl Madis, Elukarneval 9. Marju Länik, Ma lähen jälle tulle 10. Andres Ots, Õhus on kõike 11. Silvi Vrait, Teisel pool tänavat seal 12. Heidy Tamme, Võta mind lehtede varju │

09:00 Kultuurimeeter*

Energia avastuskeskuse uus tegu ja nägu vanas elektrijaamas Tallinnas, Põhja puiesteel. Teejuhiks teaduskeskuse juhataja Kertu Saks. Saatejuht Maris Johannes.

10:15 Ameerika eestlased. Idarannik 6/13*

"Connecticuti osariigis New Haveni linna lähedal on psühholoogia-psühhiaatria professor Jaak Rakfeldti pere ilus ja mugav, suur ja uus kodu. Milline on ameerika eestlaste kodu stiil? Oma kodu unelmatest Ameerikas. Rein Linask on Põhja-Ameerika Eesti skaudistaabi ülem. Kauaks eesti skautlust Ameerikasse jätkub? Reinu abikaasa Linda kogu oma elu matemaatika ja loodusloo õpetaja olnud. Ometi oli ta 9 aastat ameerika inglise keele õpetaja ka ühes Tallinna keskkoolis. Eesti vaimu hoidmisest ja USA eestlaste noorteliikumistest on juttu rahvusvaheliselt tuntud skaudi- ja gaidilaagris Lakewoodi lähedal Järvemetsal."

10:45 Kohtumine Georg Otsaga*

"10. augustil toimus Võsu rannapargis kontsert „Georg Ots Võsul“. Selle üritusega taastati Georg Otsa Võsu suvekontsertide traditsioon. Tegemist oli filmi- ja muusikafestivaliga, kus esinesid Marko Matvere, Hanna-Liina Võsa, Koit Toome, Voldemar Kuslap, klaveril Margus Kappel."

15:15 Draamaseriaal. Armuleek 263/304*

"Edik tunnistab Tamarale, et armastab endiselt Svetat. Sveta räägib Kirillile, et tahab otsida Olegi. Ta on kindel, et Oleg on elus. Oleg otsustab Svetale mitte helistada, ta kardab, et see, kes tahtis ta tappa, võib olla kusagil Sveta läheduses."

16:00 Draamaseriaal. Armuleek 264/304*

"Sveta ja Kirill leiavad õhku lennanud auto juurest verejäljed. Galina tuleb Davõdovite majja, et edastada Svetale Olegi kiri. Tamara ütleb Georgile, et Olegi võis tappa Edik."

16:45 Draamaseriaal. Armuleek 265/304*

"Prozorov keeldub Svetat aitamast Olegi otsingutel. Þenja teeb Ksenjale abieluettepaneku. Pärast uuringut teatab Tamara Georgile, et nad saavad kaksikud. Galina tuleb Dubravasse, et edastada Svetale Olegi kiri."

19:30 Terve tervis

"Teeme ülevaate Eesti Reumaliidu 15. käimispäevast, kus dr. Eve Sooba hindab koolinoorte koostatud hommikusööke. Anname nõu, mismoodi kooliaastale edukalt ja haiguste- ning probleemidevabalt vastu panna. CityMed Hambakliinikus kogeme taas tarkusi tervemate hammaste jaoks. Saadet juhib autor Riina Reiman-Männiste."

20:30 TÄNA +

"Uudistesaate stuudiolaiendus, kus päevasündmustele antakse pikem kommentaar."

21:00 HeadRead 2011. Kassetipõlvkond 1/2

"Eesti luuleuuendajad, kassetipõlvkondlased Paul-Eerik Rummo, Ly Seppel, Andres Ehin, Mats Traat ja Enn Vetemaa räägivad 1960ndatebkirjanduselust. Vestlust juhib kirjandusteadlane Jaan Undusk. "

21:30 Itaalia miniseriaal. Minu ema 1/2

"See on lugu Nunzia'st, Uccio'st ja nende lastest, kes emigreeruvad Turinisse, väiksesse Lõuna-Itaalia linna. Tegevus saab alguse hilistel 50-ndatel ning kestab 90-dateni."

23:30 Terve tervis*

"Teeme ülevaate Eesti Reumaliidu 15. käimispäevast, kus dr. Eve Sooba hindab koolinoorte koostatud hommikusööke. Anname nõu, mismoodi kooliaastale edukalt ja haiguste- ning probleemidevabalt vastu panna. CityMed Hambakliinikus kogeme taas tarkusi tervemate hammaste jaoks. Saadet juhib autor Riina Reiman-Männiste."

Livebox

Terav ja kange 1.osa - India punane kala
2011-03-13

Külas Sureshbaby, kes annab nippe valmistamiseks autentset india punast kala.

Soovitused