Slidersection

Slider

Main

Promotions

Mainlive

Main article

Livebox

Värskemad lood

Nädal + 2014-10-05Saade Nädal + küsib: Kas alkoholi pruukimist lubava seaduse kohta võime öelda - tahtsime paremat, aga välja tuli ikka "harju keskmine"?*** Kas Aasia turistid on Tallinna turismiedendajatele päästerõngas ja edendavad ettevõtlust?*** Kas Eston Kohveri juhtum avas silmad - piir on kaitseta?*** Miks nii kangekaelselt kooseluseadusest rääkides valitsus vilistab rahva arvamusele?*** Kas Eesti on naispeaministri ametisse asumiseks küps?*** Saatekülalised on EKRE juhatuse liige Martin Helme ja riigikogu keskfraktsiooni esimees Kadri Simson.

112 2014-04-17

Kevade arenedes hakkab Tallinn vastu võtma üha enam külalisi. Kahjuks kasutavad seda ära paljud vargad. Varaste huviorbiiti satuvad üha enam pealinna lõbustusasutused. Politseiga koos saame selgusele, millised on ohud ja kuidas vargusi vältida. Ebaseaduslikud taksod reisisadamas - jätkame juba vanal tuntud teemal, sedapuhku uue nurga alt. Millises seisukorras on Tallinna kergliiklusteed ja mis suunas nad arenevad? Vaatame, kui palju mõjutas pealinna liiklust Pärnu maantee sulgemine. Operatiivsündmused Tallinnast ja ümbruskonnast. Saatejuht Meiko Kell.

112 2014-02-20 Narkojoobes juhtide osakaal liikluses on aasta aastalt suurenenud. Selliste inimeste välja selekteerimine liikluses põhineb suuresti politsei enda kogemustel. Millised on võimalused narkojoobe tuvastamiseks ja kui palju hinnanguliselt selliseid juhte liikluses on üritame saates selgeks teha. Mis muredega helistatakse pealinna infotelefonile 1345 ja kas teatakse millist abi või informatsiooni sealt saab. Aasta alguses on liikluses hukka saanud juba väga palju jalakäijaid. Miks see nii on? Käime politseiga tänaval olukorda uurimas. Pikemas kohtuloos võtame vaatluse alla Malaisia kodanike krediitkaardipettused Tallinnas, kus kokku osteti selliselt väga kallist kaupa. Saatejuht: Meiko Kell.
Elu peeglis 2013-05-24 On kutsevalikute ja kutsetunnistuste saamise aeg. Mida keegi ka ei vali, tähtis on see, et omandatud oskused on vajalikud paljudele, tegijale endale aga aitavad alati leiva lauale tuua. Miks õpib noor inimene just maalriks või restauraatoriks, sadulsepaks või puidutisleriks ja millised on võimalused sel alal karjääri teha? Kas Eestis on neid inimesi tulevikus üldse tarvis või tuleb oma oskusi rakendada hoopis mujal? Re?issöör Anne Sverdlik, toimetaja Heidi Tammar.

Uudised