Slidersection

Slider

Main

Promotions

Mainlive

Main article

Livebox

Värskemad lood

112 2014-04-17 Kevade arenedes hakkab Tallinn vastu võtma üha enam külalisi. Kahjuks kasutavad seda ära paljud vargad. Varaste huviorbiiti satuvad üha enam pealinna lõbustusasutused. Politseiga koos saame selgusele, millised on ohud ja kuidas vargusi vältida. Ebaseaduslikud taksod reisisadamas - jätkame juba vanal tuntud teemal, sedapuhku uue nurga alt. Millises seisukorras on Tallinna kergliiklusteed ja mis suunas nad arenevad? Vaatame, kui palju mõjutas pealinna liiklust Pärnu maantee sulgemine. Operatiivsündmused Tallinnast ja ümbruskonnast. Saatejuht Meiko Kell.
112 2014-04-03 Sellel talvel toimus raske tulekahju Tallinnas Vilde teel asuvas korrusmajas. Päästjate sõnul ei olnud tulekahju ajal kuulda, et kuskil oleks suitsuandur ohust märku andnud. Uurime nüüd mõned kuud hiljem päästeameti järelvalve töötajatega, kas majas on suitsuandurid olemas? Munitsipaalpolitsei ametnike murede hulka kuuluvad autoomanikud, kes pargivad magalarajoonides haljasaladel. Midagi teha ei ole, see tegevus on keelatud. Käime koos patrulliga uurimas levinumaid kohti. Pealinnas seisab ees märkimisväärne liikluse ümberkorraldus Pärnu maanteel. Vaatame veel kord üle võimalikud ümbersõidumarsruudid. Lisaks veel ülevaade toimunud operatiivsündmustest. Saatejuht Meiko Kell.
Elu peeglis 2013-05-24 On kutsevalikute ja kutsetunnistuste saamise aeg. Mida keegi ka ei vali, tähtis on see, et omandatud oskused on vajalikud paljudele, tegijale endale aga aitavad alati leiva lauale tuua. Miks õpib noor inimene just maalriks või restauraatoriks, sadulsepaks või puidutisleriks ja millised on võimalused sel alal karjääri teha? Kas Eestis on neid inimesi tulevikus üldse tarvis või tuleb oma oskusi rakendada hoopis mujal? Re?issöör Anne Sverdlik, toimetaja Heidi Tammar.

Uudised