Slidersection

Slider

Main

Promotions

Mainlive

Main article

Livebox

Värskemad lood

Vaba mõtte klubi 2014-09-16Vaba Mõtte Klubi peamiseks jututeemaks on kapo ebaõnnestunud erioperatsioon, mis tõi päevavalgele teravad puudujäägid piirivalve töös, kapo ja siseministeeriumi tegemistes ning tekitas küsimuse valitsuse võimekuses asju ohjata. Erukolonel Leo Kunnas küsib, kas FSB ei taha mitte kapot hävitada?*** Teise teemana on kõne all isik, kes väidetavalt omastas 20 miljonit VEB fondi raha. Hardo Aasmäe sõnul on see isik juhtiv Reformierakonna liige.
Pühapäevatee 2014-09-14Stuudiokülaline on Eesti Toiduainetööstuse Liidu juhataja Sirje Potisepp. Vanavanemate päeva puhul käime Vanurite Eneseabi ja Nõustamiskeskuses, kus esinevad juhatuse esimees Heino Hankewitz, näitleja Külli Palmsaar ja lauljad. Oleme külas kuue lapselapse vanaemal Maila Velströmil. Lea Eisen intervjueerib Tallinna Rahvaülikooli direktorit Liivi Soovat uue õppeaasta alguse puhul ja vestleb kursuslastega. Peeter I majamuuseumi pedagoog-kuraator räägib maja ajaloost. Aasia restorani Riis perenaine Kadri Tran õpetab tegema värsket salatit tempura krevettidega. "Laulu koduteest" esitab Ervin Lillepea. Saates on mõistatus. Toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi.
Meedia keskpunkt 2014-08-27Presidendiproua Evelin Ilvese Eestist lahkumise uudis oli Delfi portaalis ja ajalehtede portaalides üleval olnud juba terve ööpäeva, kui rahvusringhääling ikka veel vaikis. Kuidas saame usaldada riigi rahastatud uudistekanalit, mis tähtsa teate avaldamata jätab.*** Balti keti 25. aastapäeva pidustusi peeti hoogsalt Tallinnas. Ootamatult tehti riigi teises otsas Viljandis aga teine analoogne üritus, kuhu rahvarindelasi kutsuti väga vähe. Edgar Savisaar tähistas sündmust pealinnas, Toomas Hendrik Ilves Viljandis, aga kokku nad ei saanudki, ehkki president roosiaias peetud kõnes kutsus eestlasi üksteisele lähenema.*** Kas NATO ikka kaitseb Balti riike? Ajakirja Economist kolumnist Edward Lucas arvab, et Balti riike võidakse anastada mõne naaberriigi poolt vaid kolme tunniga. Angela Merkel meid julgustada ei suutnud ja Paide Arvamusfestival vastuseid ka ei andnud.
Pühapäevatee 2014-06-15Räägime hooaja lõpetamisest, saate kordustest suvel, anname kaasa omapoolsed head soovid ja pakume kuulata väikest kontserti meie saates esinenud lauljatelt. Toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi. │ Kontsert: 1. Väino Puura, Siis, kui sirel valge õide lööb 2. Anne Adams, Sa oled mu järv 3. Jaan Arder, Kodu ja ristikhein 4. Erich Krieger, Järv leegib eha paistel 5. Ervin Lillepea, Vanaema aed 6. Siiri Känd, Õnne mosaiik 7. Mait Maltis, Saaremaa rannal 8. Karl Madis, Elukarneval 9. Marju Länik, Ma lähen jälle tulle 10. Andres Ots, Õhus on kõike 11. Silvi Vrait, Teisel pool tänavat seal 12. Heidy Tamme, Võta mind lehtede varju │
Pühapäevatee 2014-05-25Saatekülaline on Tallinna Kesklinna vanem Mihhail Korb, kes räägib vanalinna päevadest. Pirjo Levandi jutustab oma lapsepõlvelugu. Hannula Lepp on külas Võsu Eakate Seltsil Meelespea, kus mõne aja eest tähistati Georg Otsa sünniaastapäeva. Seltsi president Vaike Talpsepp räägib seltsi kauaaegsest tegevusest ja Georg Otsa lauldud laule esitab Valdek Kilk. Tallinna Linnamuuseumis tutvustab koguhoidja Urve Mankin klaasikogu. Riina Reiman käib Kesklinna Sotsiaalkeskuse võimlejate jutul. Taimetark Tiiu Väinsaar annab teada, missugust abi võiks olla mesiputkest ja kortslehest. Saates on mõistatus. Toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi.
Pühapäevatee 2014-02-09Tänavu on rahvusvaheline peretalude aasta. Lähemalt räägib sellest meie stuudiokülaline, Talupidajate Keskliidu peadirektor Kaul Nurm. Eesti Ajaloomuuseumi juttudega jõuame täna ühele poole, teadur Hiljar Tammela tutvustab okupatsiooniaega ja taasiseseisvust puudutavat väljapanekut. Ajaloomuuseumi kauaaegne peavarahoidja Eve Peets jutustab huvitavatest kohtumistest seoses oma tööga. Vaatame, kuidas läheb vanematel inimestel arvutiõpe Pirita Sotsiaalkeskuses. Koos Õnne-Eha Kabritsaga arutleme koduvahetuse üle. Restorani "Kapten Tenkesh" peakokk Inna Ivantshenko alustab ungari köögi tutvustamist ning an lahendada uue mõistatuse. Ervin Lillepea esitab "Laulu koduteest". Saate toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi.

Uudised