Slidersection

Slider

Main

Promotions

Mainlive

Main article

Livebox

Värskemad lood

Pühapäevatee 2014-06-15Räägime hooaja lõpetamisest, saate kordustest suvel, anname kaasa omapoolsed head soovid ja pakume kuulata väikest kontserti meie saates esinenud lauljatelt. Toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi. │ Kontsert: 1. Väino Puura, Siis, kui sirel valge õide lööb 2. Anne Adams, Sa oled mu järv 3. Jaan Arder, Kodu ja ristikhein 4. Erich Krieger, Järv leegib eha paistel 5. Ervin Lillepea, Vanaema aed 6. Siiri Känd, Õnne mosaiik 7. Mait Maltis, Saaremaa rannal 8. Karl Madis, Elukarneval 9. Marju Länik, Ma lähen jälle tulle 10. Andres Ots, Õhus on kõike 11. Silvi Vrait, Teisel pool tänavat seal 12. Heidy Tamme, Võta mind lehtede varju │
Pühapäevatee 2014-06-08Stuudiokülaline on Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Marika Tuus-Laul, jutuks tuleb töövõimereform, aga ka saatekülalise aastatepikkune huvi ravimtaimede vastu. Läheme külla veteransportlasele Helvi Eriksonile, kelle kodu annab tunnistust pikast ja edukast sportlaseteest, mis kestab tänini. Riina Reiman on joogatreener Peeter Liivi jutul, räägitakse sellest, missuguseid harjutusi oleks mõistlik teha koduaias töötades, et oma tervist hoida. Taimetark Tiiu Väinsaar õpetab jaanieelsest loodusest leidma kasulikke taimi. Käime astroloog Igor Mangi korraldatud Kaksikute tähemärgis sündinute kokkusaamisel Kadrioru pargis ja loosime tähetarga abiga välja 10 DVDd meie saates kõlanud lauludega. Toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi.
Vaba Mõtte Klubi 2014-03-25Tähtsaim teema praeguse Eesti riigi jaoks on riigikaitse. Kolonelleitnant Leo Kunnas ütleb, et kaitseministeeriumis on vastu võetud valed otsused. Tema arvates on Eesti võime sõjaseisukorras vägesid juhtida halvatud. Kunnas teeb revolutsioonilise ettepaneku loobuda Ottawa konventsioonist ja võtta kasutusele oma territooriumil maamiinid. Vaba Mõtte Klubi vaidleb selle üle, kas mineerida koheselt Eesti läänepiir. Jaak Urmeti ja Mart Helme vahel puhkeb tuline vaidlus venemeelsuse teemal. Loomulikult ei jäeta tähelepanuta Eesti uue valitsuse ametisseastumine ja sündmused Ukrainas.
Pühapäevatee 2014-02-09Tänavu on rahvusvaheline peretalude aasta. Lähemalt räägib sellest meie stuudiokülaline, Talupidajate Keskliidu peadirektor Kaul Nurm. Eesti Ajaloomuuseumi juttudega jõuame täna ühele poole, teadur Hiljar Tammela tutvustab okupatsiooniaega ja taasiseseisvust puudutavat väljapanekut. Ajaloomuuseumi kauaaegne peavarahoidja Eve Peets jutustab huvitavatest kohtumistest seoses oma tööga. Vaatame, kuidas läheb vanematel inimestel arvutiõpe Pirita Sotsiaalkeskuses. Koos Õnne-Eha Kabritsaga arutleme koduvahetuse üle. Restorani "Kapten Tenkesh" peakokk Inna Ivantshenko alustab ungari köögi tutvustamist ning an lahendada uue mõistatuse. Ervin Lillepea esitab "Laulu koduteest". Saate toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi.

Uudised