Slidersection

Slider

Main

Promotions

Mainlive

Main article

Meedia keskpunkt

2014-08-27

Presidendiproua Evelin Ilvese Eestist lahkumise uudis oli Delfi portaalis ja ajalehtede portaalides üleval olnud juba terve ööpäeva, kui rahvusringhääling ikka veel vaikis. Kuidas saame usaldada riigi rahastatud uudistekanalit, mis tähtsa teate avaldamata jätab.*** Balti keti 25. aastapäeva pidustusi peeti hoogsalt Tallinnas. Ootamatult tehti riigi teises otsas Viljandis aga teine analoogne üritus, kuhu rahvarindelasi kutsuti väga vähe. Edgar Savisaar tähistas sündmust pealinnas, Toomas Hendrik Ilves Viljandis, aga kokku nad ei saanudki, ehkki president roosiaias peetud kõnes kutsus eestlasi üksteisele lähenema.*** Kas NATO ikka kaitseb Balti riike? Ajakirja Economist kolumnist Edward Lucas arvab, et Balti riike võidakse anastada mõne naaberriigi poolt vaid kolme tunniga. Angela Merkel meid julgustada ei suutnud ja Paide Arvamusfestival vastuseid ka ei andnud.

Livebox

Värskemad lood

Pühapäevatee 2014-06-15Räägime hooaja lõpetamisest, saate kordustest suvel, anname kaasa omapoolsed head soovid ja pakume kuulata väikest kontserti meie saates esinenud lauljatelt. Toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi. │ Kontsert: 1. Väino Puura, Siis, kui sirel valge õide lööb 2. Anne Adams, Sa oled mu järv 3. Jaan Arder, Kodu ja ristikhein 4. Erich Krieger, Järv leegib eha paistel 5. Ervin Lillepea, Vanaema aed 6. Siiri Känd, Õnne mosaiik 7. Mait Maltis, Saaremaa rannal 8. Karl Madis, Elukarneval 9. Marju Länik, Ma lähen jälle tulle 10. Andres Ots, Õhus on kõike 11. Silvi Vrait, Teisel pool tänavat seal 12. Heidy Tamme, Võta mind lehtede varju │

Pühapäevatee 2014-06-08

Stuudiokülaline on Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Marika Tuus-Laul, jutuks tuleb töövõimereform, aga ka saatekülalise aastatepikkune huvi ravimtaimede vastu. Läheme külla veteransportlasele Helvi Eriksonile, kelle kodu annab tunnistust pikast ja edukast sportlaseteest, mis kestab tänini. Riina Reiman on joogatreener Peeter Liivi jutul, räägitakse sellest, missuguseid harjutusi oleks mõistlik teha koduaias töötades, et oma tervist hoida. Taimetark Tiiu Väinsaar õpetab jaanieelsest loodusest leidma kasulikke taimi. Käime astroloog Igor Mangi korraldatud Kaksikute tähemärgis sündinute kokkusaamisel Kadrioru pargis ja loosime tähetarga abiga välja 10 DVDd meie saates kõlanud lauludega. Toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi.

Pühapäevatee 2014-05-25Saatekülaline on Tallinna Kesklinna vanem Mihhail Korb, kes räägib vanalinna päevadest. Pirjo Levandi jutustab oma lapsepõlvelugu. Hannula Lepp on külas Võsu Eakate Seltsil Meelespea, kus mõne aja eest tähistati Georg Otsa sünniaastapäeva. Seltsi president Vaike Talpsepp räägib seltsi kauaaegsest tegevusest ja Georg Otsa lauldud laule esitab Valdek Kilk. Tallinna Linnamuuseumis tutvustab koguhoidja Urve Mankin klaasikogu. Riina Reiman käib Kesklinna Sotsiaalkeskuse võimlejate jutul. Taimetark Tiiu Väinsaar annab teada, missugust abi võiks olla mesiputkest ja kortslehest. Saates on mõistatus. Toimetaja on Liina Kusma, rezhissöör Olev Jaksi.

Vaba Mõtte Klubi 2014-03-25

Tähtsaim teema praeguse Eesti riigi jaoks on riigikaitse. Kolonelleitnant Leo Kunnas ütleb, et kaitseministeeriumis on vastu võetud valed otsused. Tema arvates on Eesti võime sõjaseisukorras vägesid juhtida halvatud. Kunnas teeb revolutsioonilise ettepaneku loobuda Ottawa konventsioonist ja võtta kasutusele oma territooriumil maamiinid. Vaba Mõtte Klubi vaidleb selle üle, kas mineerida koheselt Eesti läänepiir. Jaak Urmeti ja Mart Helme vahel puhkeb tuline vaidlus venemeelsuse teemal. Loomulikult ei jäeta tähelepanuta Eesti uue valitsuse ametisseastumine ja sündmused Ukrainas.

Uudised