Slidersection

Slider

Main

Promotions

Menüü

Main content

Uuemad lood

2014-07-31
Kuidas peegelduvad Venemaa vastased sanktsioonid Eesti-Vene poliitikas?
Milliseks võib muutuda Venemaa poliitika Eesti suhtes, kui meie liitlased Euroopa Liidust ning Ameerika Ühendriigid kehtestavad Venemaale jäigad majandussanktsioonid? Kas Eesti kui Euroopa Liidu ja NATO liikme suhtes peegeldub tagasi ka Venemaa rahulolematus?*** Välispoliitika ekspert Ahto Lobjakas arvab, et Venemaa ei aja Eestis suhtes mitte mingisugust poliitikat. Venemaal ei ole selleks lihtsalt aega.*** Publitsist Oleg Samorodni on äsja välja andnud raamatu nimega „Kremli kaasmaalased“, milles ta vaatleb Venemaa Eesti-suunalist poliitikat läbi Vene kaasmaalaspoliitika prisma.
2014-07-31
Esmaspäevast peatatakse Tallinna trammiliiklus
Alates tulevast esmaspäevast kuni augustikuu eelviimase nädalavahetuseni ei sõida Tallinnas ükski tramm. Koplist Lasnamäele sõitva trammi asemel pannakse liikuma asendusbuss number 42.*** Trammiliikluse ajutise peatamise põhjus on trammiteepöörangute ümberehitustööd Viru ringil. Seoses töödega kitseneb kesklinnas ka autoliiklus, sest Viru ringi ümbruses jääb igas suunas liiklemiseks vaid üks sõidurada. Arvestades, et ka Vabaduse väljaku ja Pärnu maantee ristmikul jääb kummaski suunas liiklemiseks vabaks vaid üks sõidurada, on autojuhtidel soovitav üldse kesklinna vältida.
2014-07-31
Valitsus toetas valimisea alandamist kohalikel valimistel
Vabariigi Valitsus toetas täna eelnõu, mis võimaldaks kohalikel valimistel hääletada noortel alates 16. eluaastast. Valimisea langetamine mõjutaks otseselt umbes 24 000 16-17-aastast noort. Muudatusega soovivad saadikud kaasata noori inimesi senisest enam kohaliku elu arutamisse ja otsustamisse. Riigikogu liikme Aivar Riisalu hinnagul on see eelnõu aga demagoogia, millega püütakse mõjutada Tallinna valimistulemust.
2014-07-31
Majanduseksperdid: Venemaa ja Lääne sanktsioonid Eesti ettevõtlust oluliselt ei mõjuta
Eesti majanduseksperdid leiavad, et Euroopa Liidu poolt Venemaale kehtestatud sanktsioonid avaldavad Eesti majandusele kindlasti mingit mõju. Samas on raske prognoosida, kui suur see mõju olla võib.*** Majandusekspert Heido Vitsur toob omaltpoolt välja aspektid, mil moel Euroopa Liidu sanktsioonid Venemaale Eesti majandust mõjutada võiksid. Tema hinnangul on oht, et et poliitilised sündmused Ukrainas võivad hakata mõju avaldama Eesti ekspordile.
2014-07-31
Tondiraba spordikeskus on Tallinna parima akustikaga spordihoone
Täna anti veel viimast lihvi homme avatavale Tondiraba spordikeskusele. Lisaks sportimisvõimalusele, on keskust võimalik kasutada ka kontsertpaigana, kuna saalis on väga hea akustika.*** Tondiraba Spordikeskuse näol tegu Põhjamaade ühe suurima ja moodsaima jäähalliga. Juba homme on kõigil huvilistel võimalus uut jäähalli oma silmaga näha. Tondiraba jäähall koosneb kolmest harjutusväljakust ja peaareenist. Kahel harjutusväljakul on püsiv jääkate, peaareenil pannakse jää maha üksnes suurvõistluste tarbeks. Tegemist on mugava spordikeskusega, kuna ühes hoones asuvad nii harjutusväljakud kui võistlusareen.