Slidersection

Slider

Main

Promotions

Menüü

Main content

Uuemad lood

2014-07-25
Tallinna trammiliikluse uuendamine maksab eeldatavalt kuni 90 miljonit eurot
Tallinna rööbasteede ja depoode rekonstrueerimine ning uute trammide soetamine võib Tallinna Linnatranspordi AS-i juhatuse esimehe Enno Tamme hinnangul maksta kokku kuni 90 miljonit eurot. Praegu ollakse töödega igati graafikus ja kuigi esialgu oli kavas Pärnu maantee remonditav lõik avada novembris, suudetakse lõik liiklemiseks taasavada juba 1. septembriks.*** Esimene uus tramm jõuab Tallinnasse novembriks. Uued trammid hakkavad 3.ja 4. trammiliinil sõitma aga järgmise aasta alguses.
2014-07-25
Statistikaamet tegi kokkuvõtte Eesti käekäigust EL-i tööjõuturul
Eestis on viimase kümne aasta jooksul sissetulekud ja töövõimalused paranenud, kuid toimetulekuprobleemidega leibkondi on jätkuvalt liiga palju. Samuti on poliitikutele väljakutseks meie rahvastiku kahanemise peatamine. Eesti on kuulunud Euroopa Liitu 10 aastat ja Statistikaamet tegi kokkuvõtte sellest, kuidas meil võrreldes teiste liidu riikidega läinud on.*** Statistikaameti peadirektor Andres Ookaup ütles, et ameti ülesanne on arve koguda ja vaadelda, poliitikute kohus on aga näitajate põhjal järeldusi teha ja vastavalt poliitikat kujundada.
2014-07-25
Linnavalitsuse teenindusbüroos saab tasuta õigusabi
Esmaspäevast, 28. juulist avab Eesti Juristide Liit taas Üliõpilaste Õigusbüroo Tallinna Linnavalitsuse teenindussaalis Vabaduse väljak 7, kus linnakodanikele jagatakse tasuta õigusabi.*** Eelnev registreerimine ei ole vajalik ning tasuta õigusabi osutatakse elava järjekorra alusel nii eesti kui ka vene keeles. Õigusabi osutavad Tartu ja Tallinna õigusteaduskondade II ja III kursuse tudengid.*** Nõu antakse notaritoimingute, perekonnaõiguse, lastele elatisrahade nõuete, pärimisõiguse, töölepingu seaduse, täitemenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maa- ja omandiküsimuste, lepingu- ja võlaõiguse alal.
2014-07-25
Tallinn otsib fotokonkursiga põnevaid vaateid pealinnast
Käimas on fotokonkursi „Aastaring Tallinnas” teine etapp. Fotokonkursi „Aastaring Tallinnas“ eesmärgiks on leida uusi ja huvitavaid fotosid Tallinna linnast ning jäädvustada linnas toimunud erinevaid sündmusi.*** Tallinna Kommunaalamet korraldab 7. aprillist 2014 kuni 31. jaanuarini 2015 etapiviisilise fotokonkursi „Aastaring Tallinnas“, mille eesmärgiks on leida uusi ja huvitavaid fotosid Tallinna linnast, samuti jäädvustada fotodele linnas toimunud erinevaid sündmusi, inimeste tegevusi ja linnapildis toimunud muutusi aastaaegade vaheldumisel konkursi erinevate etappide perioodil.
2014-07-25
Vladimir Velman: Ukraina probleemiks on ühtse jõu puudumine
Valitsus otsustas erakorralisel kabinetiistungil toetada täiendavaid sanktsioone Venemaa suhtes. Ukraina probleemiks on, et seal pole ühtset jõudu, mis saaks riiki koos hoida. Riigikogu liige Vladimir Velman leiab, et ilmselt ka eelolevad parlamendi valimised ei muuda olukorda paremaks, kuna rahvas ei leia üksmeelt.*** Protestimärgiks Ukraina võimukoalitsiooni laialimineku vastu parlamendis astus peaminister Arseni Jatsenjuk eile ametist tagasi. "Ma teatan oma tagasiastumisest seoses parlamendikoalitsiooni laialiminekuga ning valitsuse algatuste blokeerimisega," ütles Jatsenjuk parlamendis pärast seda, kui mitu parteid lahkus koalitsioonist Euroopalik Valik.
2014-07-25
Indrek Hargla ei soovita enam venekeelse märgistusega toiduaineid osta
Lennuki MH17 allatulistamine Ukraina kohal ja käitumine katastroofi järel on vapustanud tervet maailma. Nii mõnigi inimene on otsustanud näidata oma meelsust toimuva suhtes.*** Eesti kirjanik Indrek Hargla ei soovita enam Eestis valmistatud venekeelse märgistusega toiduaineid osta. Käisime tänaval küsimas, mida linnakodanikud sellest arvavad.