Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu

Taevariik UFOdega

2017.11.03 - Taevariik UFOdega 30. saade

Tutvustame 3. novembril Tallinnas algava Euroopa kosmosenädala programmi ja peaesinejaid. Jätkame maailmanimega kuulsuste meenutamist, kes on öelnud midagi tähelepanuväärset maaväliste tsivilisatsioonide kohta. Seekord räägib Igor Volke NSV Liidu kunagisest diktaatorist Stalinist, USA president Eisenhowerist ja kunagisest Briti peaministrist Churchillist. Tähistame 40 aasta möödumist esimese arvatavasti maavälise tsivilisatsiooni poolt saadetud signaali vastuvõtmisest meie planeedi astronoomide poolt. Heidame pilgu aastal 2017 ilmunud erakordselt huvitava raamatu „Teadvus” lehekülgedele. Raamat püüab vastata igaühe jaoks olulistele küsimustele: kes sa päriselt oled ja mida tegelikult suudad? Räägime teadvuse kasutamisest ja kaugvaatlusest, kaugmõjutamisest ja transdimensionaalsest mõtlemisest. Saate lõpuminutitel vaatleme, kuidas toimub maakera elustiku käimasolev väljasuremise laine nö mikroskoopilisel tasandil. Saatejuht Juhan Aare, autorid Igor Volke ja Juhan Aare.

2017.10.20 - Taevariik UFOdega 29 saade

Maakera elustiku kuues väljasuremise laine kannab meid seekord Rumeeniasse. Saame teada, miks mõnedes Rumeenia linnades ronivad pruunkarud elumajade katustele. Jätkame kuulsuste tutvustamist, kes on viimastel aastatel maavälistest tsivilisatsioonidest rääkinud. Ufoloog Igor Volke kommenteerib Vatikani esindajate ja mõnede kõrgete sõjaväelaste tehtud avaldusi. Tutvustame Euroopa Liidu kosmosestrateegia põhiseisukohti. Stuudios on Andres Jaadla - Euroopa Regioonide Komitee raportöör Euroopa Kosmosestrateegia osas. Viime lõpule 20. sajandi ühe silmapaistvama astronoomi, ameeriklase Edwin Hubbel´i suuravastuste ja värvika eluloo tutvustamise. Saatejuht Juhan Aare. Autorid Igor Volke ja Juhan Aare.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23