2017.09.20 - Meedia keskpunkt

Saatejuht Mart Ummelas, saatekülalised Katrin Lust ja Dannar Leitmaa.

Kuu-uurija saade kajastas äraspidist juhtumit Tallinna kinnisvaraturul, kui kunstnike suguvõsa järeltulija muutus Kunstnike liidu tahtel kodutuks. Delfis ilmus majandusanalüütiku Peeter Tammistu kirjutis, milles ta teeb maatasa riigireformi selle osa,et keskasutusi hakatakse hajutama mööda Eestit laiali. Miks riik ei hinda oma töötajaid ja peab neid pärisorjadeks.
Missuguseid ümberrivistumisi poliitikamaastikul on oodata kohalike valimiste eel ja järel ning kas Reformierakond paneb oma leivad ühte kappi EKREga. Lühidalt ka võikriisist, Märt Sultsi organiseeritud maalinguist Linnahalli peal ja ID-kaardi turvariski politiseerimisest.

2017.09.13 - Meedia keskpunkt

Saatejuht Mart Ummelas, saatekülalised Ester Šank ja Linnar Priimägi.

Kas e-hääletuse suurim probleem on ID-kaardi väidetav turvaauk või hoopis selle ümber käivitunud poliitiline demagoogia?
Kuidas võiks plaanitav lävend gümnaasiumisse astumiseks muuta noorte valikuid ja kas see tõesti teeb külma meie poistele?
Mis on ühiskonnale ohtlikum, kas kodanikualgatus või bürokraatia?
Linnahalli kihvt ülemaalimine roppustega kaetud kivihunnikust kunstiteoseks ärritas üles muinsuskaitseameti juhi. Täheldasime, et Linnahalli arhitekti kui autori toetaval sõnal polnud ameti juhile mingit mõju. Oli juttu ka võikriisi põhjustest.

2017.09.06 - Meedia keskpunkt

Saatesarjas heidetakse pilk eesti meediale, peatutakse viimastel päevadel olulistel meedias kajastamist leidnud sündmustel.


"Teie arvamus, palun!" Hannes Võrno Viimsis kandideerimisest: üritan päästa, mis päästa annab! Peamiselt meelelahutajana tuntust kogunud Hannes Võrno räägib...

"Otse kümnesse!" Seekordse ülipõneva otsesaate stuudiokülalisteks olid Leo Kunnas, Jaan Männik, Kristiika Ojuland ning Mart Helme....


 

"Horisont" uurib Riigikogu Euroopa asjade komisjoni esimehelt Toomas Vitsutilt ja Riigikogu väliskomisjoni esimehelt Marko Mihkelsonilt, kas Euroopa Liidu asjad on Eesti jaoks nüüd sise- või välispoliitika?...
"Mõtleme taas" Meie ettevõtluskeskkond olevat parimas korras. Kas ikka on? Ettevõtjaid paneb see väide igatahes õlgu kehitama...."Pillimeeste klubi" seekordses saates astuvad taaskord üles fenomenaalsed Õed Ilvesed ehk The Ilves Sisters...


Rahvalõõts 2017

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23