Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu

Kakumäe jahisadam sai endale ankru. Ankru pidulik veeskamine on võrdväärne maapealsete rajatistele nurgakivi panekuga. Uues sadamas leiavad endale kodu Tallinna Jahtklubi ja purjetamiskool.

Eestis ei ole siiani aastaringselt kasutatavat rannaspordialade ja rannapallimängude keskust. Täna allkirjastati aga vastav leping ning see võimaldab Tallinna Spordibaasid osaühingul taoline kompleks rajada Haaberstisse.

Õismäe tee 130 kinnisasjale sai hoonestusõiguse Tallinna Spordibaasid Osaühing, mille alltöövõtjaks on Astlanda Ehitus. Projekteerimistingimuste kohaselt võib sinna ehitada kinnise pallimängude keskuse, mille tõmbenumbriks on soojendusega liivaväljak. Sportlike inimeste majutamiseks ehitatakse 200-kohaline hostel.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23