Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu
Äripäeva rahvusvahelisel kinnisvarakonverentsil oli eraldi teemaks Tallinna areng. Arutleti teemal, kuhu liigub linna süda? Kas tulevikus on Tallinna visiitkaardiks Rotermanni kvartal või on selleks hoopis Ülemiste City?

Tallinna Lastehaigla kesklinna polikliinik tähistab 30. sünnipäeva. Polikliinikus võtavad vastu 14 valdkonna eriarstid ja kolme valdkonna nõustajad.

Tallinna kesklinnakoolide õpilasomavalitsus G5 tähistas oma 20 tegutsemisaastat lepingu uuendamisega. G5 eesistuja Kristel Jakobson leiab, et kooliõpilaste koostöös saab muuta koolikeskkonna nauditavamaks.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23