Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu

Lasnamäel Uuslinna tänav 3a kinnistule kerkivasse Õpetajate Kodu nime kandvasse hoonesse saavad juba järgmise aasta õpetajate päevaks kodud üle poolesaja pealinna pedagoogi. Korterid antakse üürile linna koolides ja lasteaedades töötavatele õpetajatele ja lasteaiakasvatajatele. Täna pandi hoonele nurgakivi.


Tallinn on ühe rahvusvahelistele nõuetele vastava jalgpalliväljaku võrra rikkam. Lasnamäe Spordikompleksi vutiareen sai kvaliteetse kunstmurukatte, avavärava lõi Edgar Savisaar.

Järgmise aasta alguses valmiv Lasnamäe Tervisemaja ühendab endas meditsiini täisteenuse, sportimisvõimalused ja kaubanduse. Lisaks pealinna elanikele hakkab Tervisemaja teenindama ka selle lähivaldade inimesi.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23