Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu
Mustamäe linnaosa vanem Helle Kalda on tänulik kõigile kogukonna elanikele, kes on oma indu piirkonna arengusse panustanud. Tänu ühisele pingutusele on magalarajoon kujunemas kaasaegseks ning hinnatuks elukeskkonnaks.


Riik oleks hoidnud hulga maksumaksja raha kokku kui oleks varem tunnistatud, et laevad lepingu järgseks kuupäevaks ei saabu ning tuleb leida asenduslaevad. Tänane otsus oktoobriks ajutiselt kolm laeva rentida läheb maksma hinnanguliselt 5 miljonit eurot.


Kolumnist Jakko Väli leiab, et Marina Kaljuranna tänane reaktsioon Reformierakonna otsusele esitada valijameeste kogusse presidendi kandidaadiks vaid Siima Kallas oli ametnikule kohane ning seetõttu ei sobi Kaljurand Väli hinnangul presidendiks. 


SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23