Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu

Tallinna linnavolikogu keskfraktsioon käis ringsõidul Nõmme linnaosas. Vaadati üle hooned, mida parajasti remonditakse või mis kohe uuendamisele lähevad. Uudistamist alustati Pääsküla Gümnaasiumist.

Nõmme turul toimus täna tõeline rahvapidu, kontsertelamust pakkusid Politsei- ja Piirvalveorkestri kvintett koosseis, Ivo Linna ning Antti Kammiste.


Nõmme spordikeskus tähistab just neil hetkedel oma 80. juubelit. Spordikeskuse peahoone seinal avati ka skulptor Tõnu Maarandi loodud bareljeef basseinide rajajale Johan Mustale.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23