Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu

Viimsi abivallavanem Oliver Liidemann leiab, et plaanitav Reidi tee lühendab ajaliselt paljude viimsilaste tööle jõudmist nii Põhja-Tallinna kui Õismäele.
Iseasi on -kas uus magistraal peab olema nii lai. Piisaks kui oleks üks rida sadamast lahkuval ja teine siseneval suunal eraldi raskeveokitele. Igal juhul tervitavad viimsilased uue tee valmimist.


Põhja-Tallinna linnaosa vanema Raimond Kaljulaidi sõnul otsitakse  Erika tänav 5a asuvale süstlavahetuspunktile sobivamat asukohta. Samas on süstlavahetuspunkt väga oluline. Aastas vahetatakse seal välja rohkem kui 200 000 süstalt.  Süstlavahetuspunkti puudumisel leiaksid need süstlad tõenäoliselt koha avalikus ruumis parkides, mänguväljakutel ja trepikodades.

Kümme aastat turundusagentuuri juhina töötanud Raimond Kaljurand
tunnistab, et  Põhja-Tallinn on tema jaoks väga eriline koht.
Kui talle oleks tehtud ettepanek asuda juhtima mõnd muud linnaosa, siis
kindlasti ei oleks ta sellisesse ettepanekusse nii tõsiselt suhtunud kui
Põhja-Tallinna puhul.
Kaljulaiu sõnul on vaja teha linnaosa valitsuse majas asjad korda ja  taastada inimeste töörahu. Samuti seista hea selle eest, et kohalikud elanikud saaksid linnaosast võimalikult häid teenuseid.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23