Tänane kava

Saated&Sarjad

2017.05.15 - Parlamendi pooltund

Mõni aeg tagasi loodi Riigikogus kaks uut komisjoni. Üht neist, riigireformi arengusuundade probleemkomisjoni, juhib esimehena kogenud ja populaarne poliitik Ivari Padar. Räägime lähemalt sellest, miks komisjon loodi ja millega tegeleb. Kas fraktsiooni nõunik on pelgalt tagasihoidlik ametnik? Et see nii ei ole, tõestab EKRE fraktsiooni nõunik Urmas Espenberg. Kirjanik, publitsist ja teletegija Espenberg kuulub erakonna juhtfiguuride hulka ning tegi Riigikogu valimistel märkimisväärse tulemuse. Viktor Vassiljev ja Tiit Terik võitsid oma tubli tööga Tallinna linnaosavanematena rahva usalduse ja said valituks Riigikokku. Sügisel kandideerivad nad Tallinna Linnavolikokku. Saatejuht Kalle Mihkels.

2017.05.01 - Parlamendi pooltund

Iga aasta aprillikuus toimub Riigikogus traditsiooniline lahtiste uste päev. Koos arvukate külalistega teeme ka meie ringi peale Toompea lossile ja proovime ronida Pika Hermanni torni. Käime ära EKRE parlamendifraktsiooni koosolekul ning ajame juttu fraktsiooni esimehe Martin Helmega. Mõni aeg tagasi loodi Riigikogus mitu uut komisjoni. Millega tegeleb rahvastikukriisi lahendamise probleemkomisjon, sellest saame ülevaate vesteldes komisjoni esimehe Siret Kotka-Repinskiga. Saatejuht on Kalle Mihkels.

2017.04.17 - Parlamendi pooltund

Riigikogu korruptsioonivastast erikomisjoni juhib tuntud filmi- ja aatemees Artur Talvik. Temalt kuuleme, millega komisjon tegeleb ja millised teemad on parajasti aktuaalsed; Eestis on aastas 12 riiklikku püha. Sel aastal langevad pooled neist puhkepäevadele. Kas ja kuidas oleks neid võimalik kompenseerida? Mida arvab Riigikogu liige Andrei Novikov; Inara Luigas ja Setumaa on peaaegu sünonüümid. Pikaaegne Mikitamäe vallavanem on valitud Riigikokku Setumaa inimeste häältega. Nende inimeste eest seismine ja nende murede lahendamine on Inara Luigasele südameasi. Saatejuht Kalle Mihkels.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23