Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu

Põdra TV

2017.04.28 - Põdra TV

Räägime Tallinna soomlasest karaokekuninga Patze Rantaneni ga. Rantanen töötab karaokejuhina Viru hotelli Valuutabaaris, kus 90% klientidest on Soomest. Teine intervjuu on Peipsi ääres elavate soomlastega, kes on tõelised Ida-Virumaa patrioodid ja on kindlad, et nii turistid kui investori d hakkavad peagi Ida-Virumaast huvituma.

2017.04.21 - Põdra TV

Seekord räägime pensionist. Miks on pension Eestis nii väike, aga Soomes nii suur. Põdra-TV külaliseks on eestlanna, kes läks Soome tööle alles pensionieas, et teenida endale korralik pension. Tööd Soomes jätkub, puudu on tegijaid. Palju on sellist tööd, mida soomlane ise ei tee. Lisaks räägime Eesti naiste ilust ja külaliseks on bikiinides värske Miss Reval. „Miss Reval“ on Eesti esimene missivõitlus, mille korraldajaks on välismaalane - noor, Eestis juba neli aastat elanud Soome naine. Põdra-TV seekordse uudisloo teemaks on „Miks eestlannad ei julge imetada oma lapsi?“ Saatejuhtideks on Sami Lotila ja Risto Vuorinen.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23