Ajurünnak

2018.01.31 - Ajurünnak

Paneeldiskussioon putinismist Venemaal. Kas märtsis Venemaal toimuvad presidendivalimised võivad tuua kaasa üllatuse? Kui tugevalt on president Putin kindlustanud oma võimu? Kas Putinism Venemaal on hea või halb? Millised on Putini tulevikuplaanid? Vestlusringis osalevad Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson, Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse teadur Kalev Stoicescu, Euroopa Parlamendi liige Yana Toom, jurist ja ajaloolane Anti Poolamets.

2017.12.27 - Ajurünnak

Paneeldiskussioon eestlaste alkoholilembusest. Kes on alkohoolik? Kas alkoholism on ühiskondlik probleem? Kas ja miks on inimesel vaja meelemürke? Kas aktsiisitõus muudab olukorda paremaks? Osalevad ajakirjanik Sami Lotila, psühhiaater Jüri Ennet, Eesti Karskusliidu juhatuse liige Lauri Beekmann ja Sotsiaalministeeriumi Rahvatervise osakonna nõunik Triinu Täht. Saatejuht Toomas Kask.

2017.11.29 - Ajurünnak

Tallinna Televisiooni korraldatud paneeldiskussioon võltsuudiste olemusest ja ohtudest. Tegemist oli 45. USA presidendi Donald Trumpi esimese pressikonverentsiga pärast ametisse vannutamist, kui termin “võltsuudised” vallutasid massimeedia. Trump näitas näpuga CNN’i ajakirjaniku Jim Acosta poole ning käratas: “Te esindate võltsuudiseid!”. Ajakirjaniku küsimusele vastust ei tulnud. Kuidas filtreerida nn “võltsuudiseid” reaalsetest uudistest? Mis on üldse “võltsuudis”? Millisel eesmärgil neid levitatakse? Kas võltsuudiste levikut soodustab sotsiaalmeedia ja infomüra? Kas kujutab uus (või äraunustatud vana) nähtus ohtu Eesti julgeolekule? Osalevad Eesti Ajakirjanike Liidu aseesimees Ago Gaškov; kommunikatsiooniekspert ja raamatu "Populismist" autor Ivo Rull; portaali Telegram juht Hando Tõnumaa ning peatoimetaja Mariann Joonas. Diskussiooni modereerib Tallinna Televisiooni saatejuht Toomas Kask.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23