Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale.

Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhieesmärgiks on kaasaegsete kommunikatsioonivahendite kaudu kajastada mitmekülgselt ja loovalt sündmusi Tallinnas, pakkudes vaatajatele tasakaalustatud tõepärast informatsiooni ja meelelahutust.

Eeldame kõrgharidust ja meedia või avalike suhete valdkonnas töötamise kogemust, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sooviavaldus koos CV-ga palume esitada hiljemalt 23. novembriks 2017 e-posti aadressil: triin.salumagi@tallinnatv.eu

Sooviavalduses tuleb:
• loetleda need kogemused, oskused ja muud argumendid, mis annaksid sihtasutuse nõukogule põhjendatud aluse valida avaldaja välja kõigi teiste avaldajate seast (motivatsioonikiri);
• nimetada soovitava brutokuutasu suurus.

Kontaktisik: Triin Salumägi, Sihtasutuse Tallinna Televisioon nõukogu sekretär, telefon +372 522 4749 ja e-post triin.salumagi@tallinnatv.eu

Pikk vahetund

2017.04.27 - Pikk vahetund XII

Oleme jõudnud kevadhooaja lõpusaateni. Võtame kokku ja teeme üldistusi koolide huvitegevuse kohta käivatest teemadest; anname ühese signaali poliitikutele, et põhikooli õpilase põhitöö õppeperioodil on õppimine ja huviharidusega tegelemine, mitte palgatöö. Noore inimese palgatööle lihtsustatud "tõukamine" ei saa olla asendustegevuseks koolivälise õppe-kasvatustöö puudujääkidele. Püüame veelkord lahti seletada, mis on kujundav hindamine. Autor ja saatejuht Märt Sults.

2017.04.13 - Pikk vahetund X

Sindi linn, on see siis omaette keskus või hoopis Pärnu eeslinn, pälvis nö Nõukaajal halva maine. Kas see on põhjendatud ka täna? Vaatame Sindis ringi ning uurime Sindi kooli õpilastelt, millega tegeletakse seal õppimisest vabal ajal. Kas sealsed noored usuvad, et põhikooli õpilased peavad ellujäämiseks aastaringselt lisaks koolitööle käima ka palgatööl? Ja kas õppimine pole ehk hoopis teisejärguline ettevõtmine? Neile küsimustele läheb vastuseid otsima saatejuht Märt Sults.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23