Vaata otse

Pärast tunde

2013.04.26 Pärast tundeSaatesari „Pärast tunde“ viib kurssi Tallinnas toimuva hariduselu, tavainimesele mittenähtavate ja toimuvate kombinatsioonidega ning mahhinatsioonidega. Tavainimene arvab, et kool toimibki nii nagu Tootsi ajal Paunveres. Saatetegijate ja autori Märt Sultsi professionaalse kõrva ja pilgu alt ei jää välja ükski oluline komponent, mis ei lase tagada õppuritel võimalikku parimat ja kõrgeimat tulemust hariduse ja harituse omandamisel Tallinna linnas, olenemata süvaõppe suunast ja õpilaste rahvusest. Meie oleme alati kohal, kus on „kuum“, me püstitame probleemi, analüüsime tekkepõhjusi ja pakume võimalikke tegevusi ja lahendusi, mis viiksid Tallinna hariduselu ja hariduskultuuri Eestile omaselt kõrgeimale tasemele. Meie arutelud ja informatsiooniallikad on otse „pudrukatlast“ ja saatesarjas pole kohta demagoogial. Ekspertarvamusteks saavad sõna sekka öelda omaala professionaalsed ja isiklikku kogemust omavad tipptegijad.
Seekord vaadatakse üle varasemalt käsitletud teemad ning arutletakse nende mõju üle koolielus.

2013.04.12 Pärast tundeSaatesari „Pärast tunde“ viib kurssi Tallinnas toimuva hariduselu, tavainimesele mittenähtavate ja toimuvate kombinatsioonidega ning mahhinatsioonidega. Tavainimene arvab, et kool toimibki nii nagu Tootsi ajal Paunveres. Saatetegijate ja autori Märt Sultsi professionaalse kõrva ja pilgu alt ei jää välja ükski oluline komponent, mis ei lase tagada õppuritel võimalikku parimat ja kõrgeimat tulemust hariduse ja harituse omandamisel Tallinna linnas, olenemata süvaõppe suunast ja õpilaste rahvusest. Meie oleme alati kohal, kus on „kuum“, me püstitame probleemi, analüüsime tekkepõhjusi ja pakume võimalikke tegevusi ja lahendusi, mis viiksid Tallinna hariduselu ja hariduskultuuri Eestile omaselt kõrgeimale tasemele. Meie arutelud ja informatsiooniallikad on otse „pudrukatlast“ ja saatesarjas pole kohta demagoogial. Ekspertarvamusteks saavad sõna sekka öelda omaala professionaalsed ja isiklikku kogemust omavad tipptegijad.
Seekordses saates tuleb juttu riigieksamitest.

2013.03.29 Pärast tundeKoolivägivald, mis see on? Kust algab vägivald ja kust lõpeb flirt ja pullitamine. Kes defineerib neid mõisteid ja tegevusi? Unustamatu tõde, et õppimine on alati mingil moel vägivaldne protsess, oleneb ainult sellest, kui meeldivaks suudab õpetaja selle protsessi muuta. Autor ja saatejuht Märt Sults.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23