Kontakt

SA Tallinna Televisioon

Rävala pst 12, 10143 Tallinn
info@tallinnatv.eu
+372 600 55 23

Sisenege Solaris keskuse Estonia puiestee poolsest sissepääsust, sõitke 4. korrusele ja pöörake paremale.

Järelvalveorgan: 
Tehnilise Järelevalve Amet
Sõle 23A
10614 Tallinn
Telefon: 6672000 
Faks: 6672001
E-post: info@tja.ee
Juhtkond
Taavi Pukk Juhatuse liige taavi.pukk@tallinnatv.eu
Revo Raudjärv Juhatuse liige revo.raudjarv@tallinnatv.eu
Jüri Raudsepp Peatoimetaja / vastutav toimetaja jyri.raudsepp@tallinnatv.eu
Maxim Tuul Peaprodutsent maxim.tuul@tallinnatv.eu
Krete Paal Jurist krete.paal@tallinnatv.eu
Triin Salumägi Juhatuse assistent  triin.salumagi@tallinnatv.eu
Annika Pärg Finantsjuht annika.parg@tallinnatv.eu
Tugiteenused
Kaire Männisalu Finantsspetsialist
Artur Raidmets Pressikeskuse juhataja-haldusjuht artur.raidmets@tallinnatv.eu
Victoria Punga Võtmeklientide haldur victoria.punga@tallinnatv.eu
Külli Viin Reklaamispetsialist kylli.viin@tallinnatv.eu
Inga Patrak Grimeerija
Vambola Paavo Võtmeklientide haldur vambola.paavo@tallinnatv.eu
Programmi- ja uudistetoimetus
Erki Berends Uudistejuht erki.berends@tallinnatv.eu
Liis Epro Päevatoimetaja liis.epro@tallinnatv.eu
Andres Kalvik Päevatoimetaja andres.kalvik@tallinnatv.eu
Kadri Aavik Reporter-toimetaja (lapsehoolduspuhkusel) kadri.aavik@tallinnatv.eu
Erik Boltowski Saatejuht-toimetaja erik.boltowski@tallinnatv.eu
Tiina Laura Kimmel Reporter-toimetaja
Nele Kullerkupp Saatejuht-toimetaja
Gitta Riener Reporter-toimetaja
Üllar Luup Reporter-toimetaja
Marko Tensmann Reporter-toimetaja
Tiia Laas Programmitoimetaja tiia.laas@tallinnatv.eu
Maris Johannes Kultuuritoimetaja maris.johannes@tallinnatv.eu
Eneken Laugen Kultuuritoimetaja eneken.laugen@tallinnatv.eu
Eeva-Liisa Laas Välishangete toimetaja
Katrin Toome Diktor
Andres Raid Saatejuht
Jakko Väli Saatejuht
Kristiina Võsu Saatejuht
Heimar Lenk Saatejuht
Hannes Võrno Saatejuht
Viktor Vassiljev Saatejuht
Toomas Kask Saatejuht
Riina Reiman Saatejuht-toimetaja
Regiina Kudritskaja Arhiivitoimetaja
Režii- ja tehnikaosakond
Vallo Laurimaa Režii- ja tehnikaosakonna juhataja vallo.laurimaa@tallinnatv.eu
Ia Ostrat Režissöör
Sulev Talberg Režissöör
Kirill Vlassov Režissöör
Olev Jaksi Režissöör
Sergei Ledenjov Režissöör
Õnne Luha Režissöör
Georg Koppel Peakunstnik
Joosep Seppi Graafikainsener
Aleksei Mutovkin Monteerija
Kristjan Kalev Nuus Monteerija
Margo Pajula Monteerija
Meel Paliale Monteerija
Marek Steiner Monteerija
Rait Valp Monteerija
Sören Tali Monteerija
Taavi Täht Tehnik
Tanel Paliale Helirežissöör
Joosep Kink Helirežissöör
Hoveri Erik Helirežissöör
Salvestusosakond
Arvi Pill Peaoperaator arvi.pill@tallinnatv.eu
Mart Einlo Operaator
Jan-Joonas Kimmel Operaator
Vadim Kozlov Operaator
Andres Laigo Operaator
Andres Loorand Operaator
Kristjan Reinvee Operaator
Vitali Savinski Operaator
Rein Spulge Operaator
Roman Vassiljev Operaator
Jüri Veltri Operaator
Peeter Ülevain Operaator
Hans-Kristen Sapas Operaator
Tallinna Televisiooni nõukogu
Taavi Aas Nõukogu esimees
Leonid Mihhailov Nõukogu aseesimees
Andres Kollist Nõukogu liige
Aini Härm Nõukogu liige
Toivo Tootsen Nõukogu liige
Ain Saarna Nõukogu liige
Helle Kalda Nõukogu liige