Kontakt

SA Tallinna Televisioon

Rävala pst 12, 10143 Tallinn
info@tallinnatv.eu
+372 5196 9288

Sisenege Solaris keskuse Estonia puiestee poolsest sissepääsust, sõitke 4. korrusele ja pöörake paremale.

Järelvalveorgan: 
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
Sõle 23A
10614 Tallinn
Telefon: 6672000 
Faks: 6672001
E-post:  info@ttja.ee
Juhtkond
Taavi Pukk Juhatuse liige taavi.pukk@tallinnatv.eu
Revo Raudjärv Juhatuse liige revo.raudjarv@tallinnatv.eu
Maxim Tuul Peaprodutsent / vastutav toimetaja maxim.tuul@tallinnatv.eu
Triin Salumägi Juhatuse assistent  triin.salumagi@tallinnatv.eu
Annika Pärg Finantsjuht annika.parg@tallinnatv.eu
Tugiteenused
Kaire Männisalu Finantsspetsialist
Victoria Punga Võtmeklientide haldur victoria.punga@tallinnatv.eu
Inga Patrak Grimeerija
Programmi- ja uudistetoimetus
Erki Berends Uudistejuht erki.berends@tallinnatv.eu
Liis Epro Päevatoimetaja liis.epro@tallinnatv.eu
Andres Kalvik Päevatoimetaja andres.kalvik@tallinnatv.eu
Kadri Aavik Reporter-toimetaja kadri.aavik@tallinnatv.eu
Tiina Laura Kimmel Reporter-toimetaja
Nele Kullerkupp Saatejuht-toimetaja
Üllar Luup Reporter-toimetaja
Marko Tensmann Reporter-toimetaja
Tiia Laas Programmitoimetaja tiia.laas@tallinnatv.eu
Maris Johannes Kultuuritoimetaja maris.johannes@tallinnatv.eu
Eneken Laugen Kultuuritoimetaja eneken.laugen@tallinnatv.eu
Eeva-Liisa Laas Välishangete toimetaja
Andres Raid Saatejuht
Jakko Väli Saatejuht
Kristiina Võsu Saatejuht
Heimar Lenk Saatejuht
Hannes Võrno Saatejuht
Viktor Vassiljev Saatejuht
Toomas Kask Saatejuht
Riina Reiman Saatejuht-toimetaja
Regiina Kudritskaja Arhiivitoimetaja
Režii- ja tehnikaosakond
Vallo Laurimaa Režii- ja tehnikaosakonna juhataja vallo.laurimaa@tallinnatv.eu
Ia Ostrat Režissöör
Sulev Talberg Režissöör
Kirill Vlassov Režissöör
Olev Jaksi Režissöör
Sergei Ledenjov Režissöör
Õnne Luha Režissöör
Georg Koppel Peakunstnik
Joosep Seppi Graafikainsener
Aleksei Mutovkin Monteerija
Kristjan Kalev Nuus Monteerija
Margo Pajula Monteerija
Meel Paliale Monteerija
Marek Steiner Monteerija
Rait Valp Monteerija
Sören Tali Monteerija
Tanel Paliale Helirežissöör
Joosep Kink Helirežissöör
Hoveri Erik Helirežissöör
Jan-Joonas Kimmel Operaator
Andres Loorand Operaator
Vitali Savinski Operaator
Roman Vassiljev Operaator
Peeter Ülevain Operaator
Kristjan Reinvee Operaator
Mart Einlo Operaator
Andres Laigo Operaator
Hans-Kristen Sapas Operaator
Vadim Kozlov Operaator
Rein Spulge Operaator
Tallinna Televisiooni nõukogu
Aivar Riisalu Nõukogu esimees
Leonid Mihhailov Nõukogu aseesimees
Andres Kollist Nõukogu liige
Aini Härm Nõukogu liige
Toivo Tootsen Nõukogu liige
Ain Saarna Nõukogu liige
Helle Kalda Nõukogu liige