TallinnaTV - Parlamendi pooltund

Parlamendi pooltund

2018.05.05 - Parlamendi pooltund

21. aprillil tähistas Riigikogu oma 99. sünnipäeva lahtiste uste päevaga. Päev algas Riigikogu esimehe Eiki Nestori tervitusega ja lossi rõdult kõlava kontserdiga. Päeva jooksul oli kõikidel soovijatel võimalus osaleda Toompea lossis toimuvatel ekskursioonidel, kohtuda fraktsioonides Riigikogu saadikutega ja infotunnis esitada küsimusi valitsuse liikmetele. Kohvikus toimus elav arutelu 100-aastase Eesti tuleviku üle. Toimusid Eesti Vabaõhumuuseumi töötoad. Eesti Meremuuseum ja Lennusadam jutustasid lugu „100 aastat kiilu all“. NUKU muuseum korraldas töötoa "NUKU mängud" ning Eesti Ajaloomuuseumi „Laste Vabariigis“ sai koos sõpradega üles ehitada oma unistuste riiki ja vaadata Eesti multifilmiklassikat. Kogu selle toreda päeva muljed ja meeleolud toome oma saates ka vaatajateni. Lisaks käime koos Riigikogu giidi Archibald-Stiwan Kaldiga ära ka Pika Hermanni tornis. Saatejuht Kalle Mihkels.

2018.04.07 - Parlamendi pooltund

Seekord räägime Eesti-Itaalia parlamendirühma tegemistest, teeme järjekordse ringkäigu Toompea lossis ja tutvume mitme selle maja seinal oleva maaliga. Lisaks muudele teemadele saame tuttavaks Siret Kotka-Repinski ja Martin Repinski pisipojaga, kes end Riigikogu majas väga koduselt tunneb. Saatejuht Kalle Mihkels. Režissöör Vallo Laurimaa.

2018.03.03 - Parlamendi pooltund

Naistepäevaeelses saates saavad sõna põhiliselt Riigikogu naisliikmed. Lisaks töistele teemadele räägime ka igapäevasematest asjadest – nii kaugest Itaaliast kui ka meie oma Setumaast. Saatejuht Kalle Mihkels.

Rahvalõõts Pluss 2018

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23