Vaata otse

Innovaatiline linn

2018.03.20 - Innovaatiline linn

On öeldud, et puit on 21. sajandi materjal, seda nii linnaehituses kui ka näiteks farmaatsias. Uurimegi saates, mida kõike annab puidust teha lisaks tavapärasele puitehitusele, kuhu suunas liigub puidukeemia ja mehhaaniline puidu väärindamine. Ettevõttes Lotustimber otsime lahendust ka puidu põhilisele probleemile - kuidas muuta puitu tulepüsivaks. Saates räägivad Henrik Välja, Sille Pihlak ja Aare Pilv.


2018.03.13 - Innovaatiline linn

Poeskäik on muutumas üha lihtsamaks ja mugavamaks. AS Telia poolt välja töötatud uhiuus mobiilne rahakott mTasku võimaldab maksta nutielefoniga mitmetes poodides. Marko RIllo räägib uutest trendides jaekabanduses ja uutest innovaatilistest maksevahenditest.

2018.02.27 - Innovaatiline linn

Tutvume uute suundadega videokunstis ja teleproduktsioonis. Videokunstnik Aljona Movko räägib, kuidas tehakse suuri videoprojektsioone ehk videomappingut majadele ja 3D pindadele. Kalle Käesel tutvustab uut ajakoodi sünkroniseerimisseadet Timecode Pen, mis aitab neid, kes tegelvad multikaamera võtetega. Fotomuuseumis vaatame üle omal ajal väga innovaatilise leiutise - taskukaamera Minox, mis mõeldi välja Eestis. 

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23