Vaata otse

Positiivne Tallinn: tehtud ja teoksil

2017.09.29 Positiivne Tallinn: tehtud ja teoksil. Nõmme

Nõmme. Tallinna Positiivne Programm sai alguse 2013-ndal aastal, kui linnavalitsus asus elanikelt koguma ideid, et muuta linnakeskkonda veelgi inimsõbralikumaks ning tuua otsustamine nii-öelda rohujuure tasandile. Täna räägib Nõmme linnaosa vanem Tiia-Liis Jürgenson, mis on Positiivse Programmi käigus Nõmmel paremaks muutunud ning mida plaanib linnaosa teha järgnevatel aastatel, et nõmmekate elukeskkonda veelgi inimsõbralikumaks muuta.

2017.09.25 Positiivne Tallinn: tehtud ja teoksil. Põhja-Tallinn

Põhja-Tallinn. Tallinna Positiivsesse Programmi on linnajuhid koondanud kokku linnaosade elanike soovid, kuidas elu-olu asumites paremini korraldada. Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid räägib täna, kuidas on Põhja-Tallinnas viimastel aastatel Tallinna Positiivset Programmi täidetud. Samuti saame teada, mida plaanitakse Põhja-Tallinnas elanike soovil järgnevatel aastatel ette võtta.2017.09.22 Positiivne Tallinn: tehtud ja teoksil. Lasnamäe

Tallinna Positiivne Programm pannakse kokku linnaelanike soovide põhjal, see on sisuliselt linnaosade kaasav eelarve. Täna räägibki Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva, tema kolleegid ja lasnamäelased ise, mis on viimastel aastatel muutunud Tallinna suurimas linnaosas.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23