Vaata otse

Tasuta ühistransport

2017.09.05 - Tasuta ühistransport

Kolmeosaline meelelahutuslik-informatiivne saatesari „Tasuta ühistransport“ tutvustab, mis on toimunud peale trammi ja bussisõidu muutumist linlastele piletivabaks. Selgitatakse, mida tasuta ühistransport linnale tähendab, milliseid arenguid toetab ning miks oli mõttekam piletimüügist loobuda. Sarja kolmandas osas, „Tallinna trammirenessanss“, vaadeldakse, mida on viimased aastad toonud kaasa pealinna tramminduses. Teemadeks on 2015 lõppenud 3. ja 4. liini trammitee remont, rööbastee viimine lennujaamani ning Kopli suunalise trammitee renoveerimine. Tutvustatakse CAF Urbos tramme ning retrotrammide ehitust. Kõigis saadetes intervjuud asjatundjate ja linlastega ning muusikute etteasted. Saateid juhib TLT AS juhatuse esimees Enno Tamm.

2017.09.04 - Tasuta ühistransport

Kolmeosaline meelelahutuslik-informatiivne saatesari „Tasuta ühistransport“ tutvustab, mis on toimunud peale trammi ja bussisõidu muutumist linlastele piletivabaks. Selgitatakse, mida tasuta ühistransport linnale tähendab, milliseid arenguid toetab ning miks oli mõttekam piletimüügist loobuda. Teises saates, „95 aastat bussisõitu“, käsitletakse pea sajandivanust Tallinna bussiliiklust. Kõneldakse bussinduse ajaloost, ent põhitähelepanu pööratakse uutele Euro-5 ja Euro-6 normidele vastavatele linnasõidukitele ning hübriididele, mis on moodsa ühistranspordi tulevik. Kõigis saadetes intervjuud asjatundjate ja linlastega ning muusikute etteasted. Saateid juhib TLT AS juhatuse esimees Enno Tamm.

2017.08.28 - Tasuta ühistransport

Tasuta ühistransport on Tallinnas muutunud tavaliseks. Kõik senised hirmud on kadunud ja Tallinna ühistransport areneb edasi. Vaagime tasuta ühistranspordi erinevaid külgi ja käime külas ka Rootsi linnas Avestas, kus tasuta ühistransport tähistas viiendat aastapäeva. Saatejuht on kõrvu- jalgu ja käsipidi ühistranspordis sees olev Tallinna Linnatranspordi juhatuse esimees Enno Tamm.

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23