Vaata otse

Varia

2018.06.13 - Eesti Kaitse Liit 100

Kaitseliidus on laskesport olnud alati populaarne ala ja tiirus laskmine on jalaväesõduri oskuste alus. Ennesõjaaegse Eesti Vabariigi kaitseliitlased ja kaitseväelased saavutasid laskespordis maailmatasemel võite ja kahel korral tõid koju isegi kuulsa Argentiina karika. Peale taasiseseisvumist tekkis kaitseliitlastel meie põhjanaabrite soomlaste eeskujul aga mõte, korraldada Tallinnas rahvusvaheline laskespordivõistlus nimega "Jüriöö karikas". Tänavu peeti seda võistlust juba 18. korda. Saate autor on Erik Boltowski, abiks Kaitseliidu vabatahtlikud liikmed. 
 

2018.06.03 Rimi Juunijooks

2. juunil toimus Kadriorus juba teist korda heategevuslik juunijooks, mille korraldavad Rimi, Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liit ning Spordiürituste Korraldamise Klubi. Jooksu eesmärk on inspireerida inimesi rohkem liikuma, harrastama tervislikku elustiili ning teha head. Kadrioru staadioni ümbruses toimunud jooks tõi rajale suure hulga liikumishuvilisi, kes lisaks sportlikule pingutusele andsid ka oma panuse liikumispuuetega laste võimaluste parandamiseks.

2018.05.30 - Eesti Kaitse Liit 100

Sarja kolmandas saates tuleb juttu KL sõdurioskuste kursusest Harju Malevas ja sellest, et kuigi KL on sõjaline organisatsioon, tegelevad vabatahtlikud kaitseliitlased aeg ajalt täiesti ootamatute asjadega. Näiteks professionaalsel tasemel muusikaga ja muusikavideote tegemisega. Kui aga muusikavideo tegemisel lööb kaasa tuhandete lemmikbänd "Metsatöll", on tulemus, väga tagasihoidlikult öeldes, lihtsalt vägev. Muuhulgas räägime selles saates veidi ka 1918. aastal asutatud Eesti Kaitse Liidu ajaloost ja KL soomusautost "Estonia". Saate autor on Erik Boltowski. 
 

SA Tallinna Televisioon Rävala pst 12, 10143 Tallinn e-post: info@tallinnatv.eu tel: 600 55 23